Witajcie w Chłopach!

 
Nasz pensjonat położony jest w niewielkiej odległości od morza z czystą wodą i szeroką, piaszczystą plażą, w urokliwej wiosce rybackiej, nie do końca odkrytej jeszcze przez turystów. Te atuty sprawiają, że Chłopy przyciągają szczególnie tych, którzy chcą odpocząć od codziennego zgiełku w spokojniejszym, mniej zaludnionym miejscu.
 
Dla naszych gości czekają pokoje 2, 3 i 4 osobowe z balkonami i łazienkami, wyposażone w liczne udogodniania takie jak czajniki bezprzewodowe, lodówki, telewizory, radia, leżaki i parawany.
 
Naszym klientom bezpłatnie udostępniamy także rowery, zatem podczas pobytu w Chłopach warto wybrać się na wycieczkę po niezwykle urokliwej, bezpiecznej okolicy.
 
Po dniu spędzonym na plaży mogą Państwo także zrelaksować się, urządzając grill na specjalnie przygotowanym do tego celu ruszcie, lub rozgrywając mecz siatkówki plażowej, na znajdującym się na terenie naszego pensjonatu boisku. Przygotowaliśmy także coś dla najmłodszych – czeka na nich plac zabaw i pojazdy wielokołowe.
 
Zapraszamy!